Всі новини >

Агропросперіс 27.02.2022

Гуманітарний благодійний фонд Агропросперіс

Дорогі колеги та партнери!

 

Цей тиждень став для кожного з нас часом великих випробувань та потрясінь. Запевняю вас: NCH як інвестор залишається в Україні. У цей складний час "Агропросперіс" продовжує вести свій бізнес, виконувати свої стратегічні цілі та зобов'язання перед працівниками за мотиваційними програмами, працювати там, де це безпечно для наших команд.

 

Ми щодня перебуваємо на зв'язку з нашими працівниками та орендодавцями. І знаємо, що зараз на перший план виходять ще вчора такі звичні речі. Їжа, тепло, доступ до медицини, надійний дах над головою, сказати "Доброго ранку!" коханим та близьким.

Щоб підтримати тих, від кого залежить сьогодення та майбутнє нашого бізнесу, NCH та “Агропросперіс” створюють благодійний гуманітарний фонд. Ми плануємо залучати до його фінансування західних інвесторів, на що знадобиться певний час. Щоби почати допомагати вже завтра, "Агропросперіс" виділив зі свого бюджету 150 тис. доларів США.

 

Мета №1 фонду - безповоротна матеріальна допомога працівникам, орендодавцям та членам їх сімей на першочергові життєво важливі потреби. Наприклад, продукти харчування, одяг, ліки або медичне обладнання, предмети особистої гігієни, ремонт будинків, які постраждали від військових дій, евакуація або розміщення у безпечному місці.

З понеділка 28 лютого 2022 р. ми починаємо приймати перші звернення, розглядати їх та надавати допомогу. Будь ласка, якщо ви, ваші колеги або наші орендодавці потребують термінової підтримки, повідомляйте про це вже з понеділка, 28 лютого.

Як це зробити?

Працівникам:

Через свого прямого керівника, який або запропонує допомогу через відомі йому існуючі канали та ресурси компанії, або передасть інформацію керівництву “Агропросперіс”. Заявки розглядатимуться щодня, протягом доби, без вихідних. Рішення про надання допомоги, а також інформацію, що для цього потрібно, ви також отримаєте через свого прямого керівника. Ми в будь-якому разі попросимо вас надати відомості, зазначені у формі далі. Тож можете відразу додати їх до заявки. Це допоможе нам швидше її розглянути.

 

Ви також можете подати заявку напряму, одним із способів на Ваш вибір:

Орендодавцям:

• зателефонувавши на номер телефону інженера-землевпорядника АПЗ, якому ви здаєте в оренду свою земельну ділянку

• зателефонувавши на номер Вінницької філії +380432560111

Соціальна підтримка регіонів присутності Групи також продовжується. Зараз для всього українського народу головне – зберегти свою землю, на якій ми всі разом і надалі житимемо, сіятимемо, збиратимемо і всі разом процвітатимемо. Ми враховуємо умови воєнного стану та ті потреби наших місцевих громад, які виникають у зв'язку з воєнними діями. Встановлені необхідні документи та порядок погоджень залишаються чинними.

 

Доблесні захисники з лав Збройних сил України щохвилини мужньо борються за мир у країні. Дипломати щодня завойовують все нових прихильників, які виділяють реальну допомогу, часто – безпрецедентну. За нас виходять на багатотисячні демонстрації у десятках країн світу. Наш внесок у перемогу – зберігати здоровий глузд, берегти себе та близьких, у міру сил допомагати країні та один одному. Ми впевнені, що фонд “Агропросперіс” зробить свій внесок у відновлення миру та свободи на рідній землі. Все буде Україна!

Міхаель Бертрам,

голова NCH Capital в Україні

© 2020 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.

Умови використання