Агропросперіс 06.10.2023

День поля «Агро Вінниця 2023»

«Агро Вінниця 2023» - це 2 дні нових знайомств гравців агросектору, кваліфікованого спілкування, обміну контактів та досвідом.

 

Понад 4 000 аграріїв відвідали день поля і не дивно, адже Вінниця займає лідируючі позиції по вирощенню зернових культур, цукрових буряків, картоплі, плодоягідної продукції.

 

Зокрема, на Вінниччині зосереджені 4 елеватори Групи Агропросперіс та 11 агровиробництв.

Гості «Агро Вінниці» оглянули близько 150 видів техніки, масштабні польові демонстраційні роботи, інноваційні рішення та технології.

 

Команда «Агропросперіс» ознайомлювала відвідувачів з новими фінансовими можливостями «Агропросперіс Банку» для розвитку локального і національного бізнесу, а також - представляла лінійку засобів захисту рослин «ЮНІ».

 

Учасники Дня поля відзначили особливість інсектициду, який здатний замінити фосфороорганічні препарати, – ЮНІ-КС 3,5%, КЕ (ацетаміприд, 20 г/л + лямбда-цигалотрин, 15 г/л).

 

Комбінація двох діючих речовин забезпечує надсистемну і контактну дію на шкідників: клопи, павутинний кліщ на сої, ріпаковий квіткоїд, пильщик, стебловий та ріпаковий прихованохоботник тощо.

Швидке проникнення: вже через 3 години у комах блокуються нервові імпульси між клітинами.

Виражений «СТОП-ефект».

Ефективний за великої чисельності жуків та клопів

До 3-х тижнів захисту.

Довготривала дія на шкідників у посівах с/г культур.

Всі новини >

Відмінність інсектициду ЮНІ-КС 3,5%, КЕ від фосфороорганіки: відсутність токсичної дії  у порівнянні з препаратами на основі хлорпірифосу, фозалону, диметоату ,фенітротіону (ФОС небезпечні для ссавців та птахів).

тел. +38 067 485 92 44

Олена

Отримати актуальну інформацію щодо наявності препаратів Ви можете в менеджера дистрибуції за

Щоби знизити ризики зараження рослин та розповсюдження шкідників на полі, застосовуйте перевірені рішення від «Агропросперіс»:

© 2020 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.

Умови використання