Агропросперіс Банк 20.11.2023

Агропросперіс Банк – надійний банк для депозитів та найкращий банк для агробізнесу за підсумками конкурсу «Банк Року 2023»

На 15-му Всеукраїнському конкурсі «Банк року 2023», який щорічно організовує International Financial Club ”Bankir”, Агропросперіс Банк здобув одразу дві важливі нагороди – «Найкращий банк для агробізнесу» та «Лідер за надійністю заощаджень для фізичних осіб».

 

Першість банку в обслуговуванні аграрного бізнесу підтверджується вже п’ятий рік поспіль – за глибоку відданість сільському господарству, унікальну агроекспертизу та професійний підхід до кредитування агробізнесу.

 

В умовах війни українські с/г виробники змогли ще більше оцінити переваги партнерства з Агропросперіс Банком. По-перше, завдяки відповідальному та виваженому підходу банка до фінансування клієнти зустріли нові виклики стійкішими та з більшим запасом міцності. По-друге, з моменту повномасштабного вторгнення послідовна робота агроменеджерів «в полях», розумний перегляд фінансових рішень та графіків погашення допомогли клієнтам вистояти і зберегти сталість свого бізнесу, а банку – зберегти якісний кредитний портфель.

 

Спеціалізація на сільському господарстві, низька ризиковість кредитного портфеля, іноземний капітал США та Європи, найвищий рейтинг надійності депозитів за висновками РА «Експерт-Рейтинг», постійно дотримання нормативів НБУ та приріст активів принесли Агропросперіс Банку другу відзнаку – «Лідер за надійністю заощаджень для фізичних осіб». Важливо, що поряд з високою надійністю та захищеністю вкладів банк постійно пропонує своїм вкладникам високі ставки на депозити.

 

Вітаємо колег із важливими нагородами!

Всі новини >

© 2020 Група компаній «Агропросперіс». Всі права захищені.

Умови використання